itw_construction_logo

Koska työskentelemme koko maan kattavan jälleenmyyjäverkoston kanssa, jälleenmyyjiemme varastot takaavat loppukäyttäjille mahdollisimman nopeat toimitukset.

> Katso lähin jälleenmyyjäsi

Myyntipäällikkö

Hannu Nickström
Puh. 0207 859 233
hannu.nickstrom@itwconstruction.fi

ITW aluemyyntipäälliköt (rakennus)

Pohjois- ja Itä-Suomi

 

Raimo Heino   (Pohjois-Suomi)
Gsm: 0400 – 301 995
raimo.heino@itwconstruction.fi

Eero Vanhanen   (Keski-Suomi)
Gsm: 040 – 518 1608
eero.vanhanen@itwconstruction.fi

Marko Korhonen  (Kaakkois-Suomi )
Gsm: 0500 – 352 474
marko.korhonen@itwconstruction.fi

Etelä- ja Länsi-Suomi

 

Tommi Pikkarainen (Uusimaa)

Gsm: 040 – 126 4141
tommi.pikkarainen@itwconstruction.fi

Harri Tuominen  (Lounais-Suomi )
Gsm: 0500 – 495 027
harri.tuominen@itwconstruction.fi

Jukka Pynnönen  (Pirkanmaa ja Satakunta)
Gsm: 040 - 767 1949
jukka.pynnonen@itwconstruction.fi

ITW aluemyyntipäälliköt (teollisuus)

Pohjois- ja Etelä-Suomi

 

Ilkka Kujala (Pohjois-Suomi, teollisuus)
Gsm: 040-550 5598
ilkka.kujala@itwconstruction.fi
Eero Vanhanen  (Etelä-Suomi, teollisuus)
Gsm: 040 – 518 1608
eero.vanhanen@itwconstruction.fi

Avainasiakaskoordinaattori

Päivi Sinkkonen  (Avainasiakkaat)
Gsm 040-545 1095, Vaihde 0207 859 222

paivi.sinkkonen@itwconstruction

Muut yhteystiedot

Katso: Yhteystiedot

 Aluerajat