Myyntijoukkue

Myyntijoukkue

cOUNTRY MANAGER

Hannu Nickström 
Puh. 0207 859 233
hannu.nickstrom@itwconstruction.fi

Myyntipäällikkö

Mikko Korhonen
Puh. 0207 859 210
mikko.korhonen@itwconstruction.fi

​ITW aluemyyntipäälliköt (rakennus)

Pohjois-, Keski- ja Itä-Suomi

Ilkka Kujala (Pohjois-Suomi)
Puh. 040-550 5598
ilkka.kujala@itwconstruction.fi

Raimo Heino   (Keski-Suomi ja Kainuu)
Puh. 0400 – 301 995
raimo.heino@itwconstruction.fi

Marko Korhonen  (Kaakkois-Suomi )
Puh. 0500 – 352 474
marko.korhonen@itwconstruction.fi

 

Etelä- ja Länsi-Suomi

Tommi Pikkarainen (Uusimaa)
Puh. 040 – 126 4141
tommi.pikkarainen@itwconstruction.fi

Eero Vanhanen  (Uusimaa)
Puh. 040 – 518 1608
eero.vanhanen@itwconstruction.fi

Harri Tuominen  (Lounais-Suomi )
Puh. 0500 – 495 027
harri.tuominen@itwconstruction.fi

Jukka Pynnönen  (Pirkanmaa, Satakunta, Keski-Suomi)
Puh. 040 - 767 1949 
jukka.pynnonen@itwconstruction.fi

​ITW aluemyyntipäälliköt (teollisuus)

 

Ilkka Kujala (valtakunnallinen)
Puh. 040-550 5598
ilkka.kujala@itwconstruction.fi

AVAINASIAKASKOORDINAATTORI

Päivi Sinkkonen  (Avainasiakkaat)
Puh. 040-545 1095, Vaihde 0207 859 222

paivi.sinkkonen@itwconstruction

​Katso MUUT YHTEYSTIEDOT